Wczasy z partnerem lub z przyjaciółką?

Urlop z partnerem czy z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi wariaccy oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – atuty
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu bądź pokrewnych okolicznościach – wiele osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To także całe ogrom perfekcyjnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – plusy
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże nieraz defekty takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco klarowne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o nienagannie gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.